הקומפלקס ממוקם בצפון הארץ, בעיר שפרעם – טלפון : 04-9500833

שמלות ערב צנועות

לכל כלה ישנן בנות משפחה מהמעגל המשפחתי הקרוב, וחברות טובות אשר מלוות אותה בכל צעד ושעל.
בנות אלה מחפשות בצורה נואשת שמלות ערב אשר תהיינה אופנתיות ומעוצבות מחד, אך שמלות ערב צנועות והולמות את גודל המעמד מאידך. את הפתרון לבעיה זו מספק בית האופנה T&E אשר ממוקם בקומפלקס מפואר במרכז העיר שפרעם בצפון הארץ. בית האופנה מספק מבחר רחב של שמלות ערב צנועות במבחר צבעים ומידות. כמו כן היתרון היחסי של המתחם הוא שגם אם חשקה נפשך בשמלת ערב אשר אינה צנועה מלכתחילה, תהיי בטוחה שצוות התופרות המקצועיות שלנו ימצאו את הפתרון המושלם להפוך את שמלת הערב לשמלה צנועה במידה הרצויה.

2be263

נשים ובנות צנועות אשר מגיעות למתחם שמלות הערב T&E – ומעוניינות לשלב את אמונתן מבלי לוותר ולהתפשר על שמלות הערב שלהן הגיעו למקום הנכון.
ישנן נשים רבות אשר חשקה נפשן בשמלות ערב צנועות אבל מה שראו ואהבו לא היה צנוע. נשים אלה מגיעות לבית האופנה T&E ומתייעצות עם צוות התופרות כדי להתאים את השמלה לגוף הלקוחה ולרמת הצניעות המבוקשת.
המקצועיות הנדרשת בתיקון ושינוי שמלות ערב לצנועות מתבטאת בכך שהשמלות תפורות מבדים מיוחדים אשר מצד אחד מאפשרים תנועה ונוחות ומאידך למרות ששמלת הערב צנועה הבדים אווריריים ונותנים הרגשה טובה וחופשית במהלך כל הערב.

במתחם האופנה T&E הבדים והתחרות הינם שיא האופנה, הסגנון העיצובי הינו חדשני ואפשר להפוך אותו למתחשב במגבלות הצניעות של המגזר הדתי והחרדי.

1 מחשבה על “שמלות ערב צנועות”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה