הקומפלקס ממוקם בצפון הארץ, בעיר שפרעם – טלפון : 04-9500833

שמלות ערב וסוגי הבדים

משי, פוליאסטר, אורגנזה, סאטן, קטיפה, משי מלאכותי. כן, יש סוגי בדים נוספים מוכרים פחות לקהל הרחב, מוכרים יותר עבור מעצבי אופנה אשר מעצבים שמלות ערב באופן אישי.

· הפוליאסטר הינו סיב סינתטי המשמש את תעשיית הבדים עבור מגוון בדים הנחשבים עמידים וחזקים.

· הקטיפה, הינו בד שצדו האחד שלו מכוסה בשלל חוטים קצרים, צפופים ורכים. לכן הוא שעיר, רך ומאד נעים למגע. הוא מתאפיין במראה כבד וכך גם תחושתו. במידה ותעבירו את ידכן עליו הוא כמו ישנה את צבעו לגוון מעט שונה בשל שינוי מיקום השערות.

· המשי הינו רך למגע אבל באופן שונה מהקטיפה. הוא קליל ומלטף את הגוף, עוטף אותו ונופל מטה ללא חוויה של קושי או כבדות.

· שיפון הינו בד מאד עדין ודק אשר עשוי חומר סינטטי ומכיל משי.

· הסאטן מוכר במראה הנוצץ מעט שלו. הוא מבריק וחלק כמו בד המשי ומקנה תחושה של הדר ופאר.

· אורגנזה הינו בד מבריק אשר נחשב קשיח, בעל מראה שקוף. הבד עשוי מסיבים סינטטיים ומשי.

איזה בד עדיף עבור שמלת הערב שלך?

שמלות ערב יכולות להיות מעוצבות מכמה וכמה סוגי בדים. לא כל סוג בד יכול להיות במגע קבוע עם הגוף היות ואינו נעים למגע או אינו אלסטי ונושם. סוגי בדים אחרים נוטים להיקרע מהר מדי אך המראה שהם מעניקים יפה וראוי. אחרים אינם נוחים לעיצוב. אבל, שורה תחתונה: ניתן לבצע הכול, אם משקיעים את מידת הרצינות והמקצועיות הראויה.

היצירתית של מעצב האופנה באה לידי ביטוי בעיצוב על פני השמלה ובשמלה עצמה. ההתמודדות עם כל בד חייבת להילקח בחשבון כאשר הוא מעצב שמלה באופן אישי בדיוק כמו שמבנה הגוף ולא פחות חשוב, הטמפרמנט של אותה האחת אשר תלבש את השמלה, חייבים להילקח בחשבון.

שמלה מעוטרת

תחום עיטור השמלות ערב מוכר לציבור מעצבי האופנה. חרוזים מסוגים שונים, רצועות, תחרה וכל העולה על הדמיון עבור הגשמת חלומה של כל אישה ואישה. שיחה בגבוה העיניים עבור צורכה יכול לשרטט את התמונה הדמיונית של השמלה הן אצל המזמינה את השמלה והן אצל המעצב. זו תהפוך לתרשים ולשמלה מדהימה ביופייה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה